PROFI WORKER III STANDARD – Uprząż regulowana

  • Dostępność: Dostępne Dostępne  (2 szt.)
    Czas realizacji: Do 2 dni roboczych
  • szt.
  • Rabat: -273,19 zł
  • 637,44 zł / szt.

Uprząż Profi Worker 3D Standard

W pełni regulowana uprząż do zastosowania w dostępie linowym, z wyściełanym pasem biodrowym, taśmami udowymi i szelkami. Odpowiednia do stabilizowania pozycji pracy, do zapobiegania upadkom z wysokości oraz do pracy w ograniczonym polu.

Bardzo wygodny, szeroki, wyściełany pas biodrowy zapewnia maksymalną wygodę podczas pracy na wysokości. Wytrzymałe paski przy pasie biodrowym są przyszyte w sposób, dzięki któremu podczas rutynowych prac ciężar ciała spoczywa na wyściółce. Odblaskowe paski i oznaczenia na pasie biodrowym oraz szelkach zwiększają widoczność podczas pracy w ciemności. Anatomiczne taśmy udowe i pas biodrowy są pokryte wytrzymałą tkaniną poliestrową, która jest wysoce odporna na ścieranie. Zwężone szelki w okolicy szyi zwiększają komfort pracy. Paski łączące pętle udowe wykonane z wytrzymałej taśmy poliestrowej o dużej wytrzymałości na ścieranie.
Przedni i tylny punkt wpięcia dla zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, zgodne z normą EN 361 posiadają dodatkowe oznakowanie – „A”.
Płaski tylny punkt wpięcia nie uwiera użytkownika w plecy podczas noszenia plecaka lub aparatu tlenowego. Przedni dolny punkt wpięcia do zamocowania przyrządu do zjazdu lub do stabilizacji pozycji pracy, zgodny z normą EN 813.
Uprząż posiada dwa boczne punkty wpięcia do stabilizacji pozycji pracy, zgodne z normą EN 358, cztery ergonomiczne plecione pętle na sprzęt wytrzymujące ciężar 15 kg, dodatkowe pętle przy pasie biodrowym i taśmach biodrowych o wytrzymałości 5 kg pozwalają na przymocowanie dodatkowego sprzętu oraz lepszą jego organizację, szerokie elastyczne taśmy na szelkach po lewej stronie do przymocowania sprzętu (np. nadajnik).
Konstrukcja pasa biodrowego umożliwia podczepienie uchwytów na narzędzia przemysłowe (PORTER)

Waga: 1777 g

Norma: PN-EN 361,PN-EN 358, PN-EN 813